NOESIS komunikace - Kariéra

Příběhy, které mohou být i vaše

Je práce a práce. Některá je jenom obživou, jiná i posláním. Kdo si vybere práci, která ho naplňuje a uspokojuje, ten ZÁŘÍ, OSLŇUJE, dokonce ŠAJNÍ. My takovou práci máme. Denně prožíváme jiný příběh, vlastně několik příběhů najednou. Pomáháme úspěšným značkám růst a píšeme s nimi jejich příběhy. Máte-li chuť a schopnosti a dokážete-li ZAŽEHNOUT své vnitřní SVĚTLO, pojďte do toho s námi a staňte se součástí našeho příběhu.

Account manager

Hledáme Hrdinu. Někoho, kdo se nebojí příběhy žít a nebojí se je ani tvořit. Hledáme člověka, který je schopen unést zodpovědnost za vedení a realizaci zakázky, za její rozpočet a administraci. Člověka, který dokáže vést skupinu exekutivů. Člověka, který zvládne obhospodařovat několik klientů agentury anebo pečovat výhradně o některého z významných klientů. Hledáme člověka se strategickým myšlením, někoho, kdo nebude jen nosičem vody, naopak, jeho ambicí bude kreativně a osobitě přispět k nalezení nejlepšího komunikačního a obchodního řešení. Hledáme samostatně uvažujícího, sebevědomého člověka, který je připraven na úspěch. Jste vy náš Hrdina?

OZVĚTE SE NÁM

New business manager

Hledáme Objevitele. Hledáme člověka, který chce a dokáže objevovat nové příležitosti, hledat mezery na trhu, dokáže přesvědčit firmu, že právě NOESIS je pro ni ideálním řešením komunikačního servisu. Hledáme člověka, který umí strhnout ostatní a vtáhnout je do našeho příběhu, někoho, kdo je přesvědčivý, nápaditý a schopný přivést agentuře nové perspektivní klienty, napomoci k její expanzi, rozšiřovat její klientské portfolio. Jste podstatou Objevitel? Zavolejte nám, možná se dohodneme a vyrazíme objevovat nové světy společně.

ZAVOLEJTE

Art director

Hledáme Umělce. Hledáme člověka s vizí, fantazií, výtvarným rozhledem a erudicí, hledáme idea makera, někoho, kdo vidí výsledný tvar dřív než všichni ostatní, člověka s jasným názorem, neotřelým myšlením, originální a svéráznou osobnost, někoho, kdo dokáže naše možnosti posunout o poschodí výš. Hledáme člověka, který vidí příběhy, jež se ještě nestaly. Pokud jste navíc schopna nebo schopen podřídit svou kreativitu službě produktu, nezaleknete se řízení grafického a DTP týmu a dokážete udržet kvalitu nápadu až do jeho konečné realizace, máme pro vás zajímavé místo. Máte duši Umělce? Naše číslo znáte.

CHCI TO ZKUSIT

DTP operátor

Hledáme Hráče. Hledáme někoho, kdo ví, že DTP studio není odkladištěm netalentovaných grafiků, že je to místo, kde mají pracovat lidi s invencí, názorem, ambicí, přitom ale řemeslně zruční, schopní pracovat rychle a zodpovědně s řadou grafických počítačových programů. Hledáme člověka hravého a důsledného. Hledáme člověka, který ví, že život je hra a že v ní vyhrává ten, kdo se nespokojí jen s realizací nápadů jiných, ale sám dovede vymýšlet a uskutečňovat. Hledáme člověka, který zná pravidla hry a je pro něj samozřejmé zvládat technické požadavky na perfektní tiskovou přípravu. Je počítačová grafika vaše hra? Tak proč už k nám nevoláte?

ZAJÍMÁ MĚ TO